Верификуван изведувач

Побарајте понуда

  Преку следната форма можете директно да го контактирате изведувачот.

  Пораката се испраќа само до изведувачот кој го гледате во моментов.


  Датум на настанот

  Префериран начин за контакт

  1 корисник го зачува овој изведувач

  Либеро Бенд постои од јуни 2011 година. Со нашиот разновиден репертоар и се претставивме на македонската јавност, се калевме со свирки во кафулиња, ресторани и можеме да се пофалиме со настапи во поголемите дискотеки во Скопје, но и низ цела Македонија. Оставивме белег како најперспективен бенд во моментов. Оформивме свој стил на музика и се стремиме да оставиме свои траги на ова наше музичко поднебје.

  5.0 од 5.0
  Изведба 5.0
  Вредност за цена 5.0
  Времетраење 5.0
  Професионалност 5.0
  • Сандра Мариовска
   May 13, 2020 at 4:54 pm

   Дали сте слободни на 06.09 недела??

   Ми се допаѓа
   • admin
    Owner
    May 13, 2020 at 4:56 pm

    Здраво,
    Ве молиме да го контактирате бендот преку контакт формата или на нивните споделени контакт информации.

    Ми се допаѓа
  • Martin
   May 13, 2020 at 3:04 pm

   Ubedlivo najdobri!

   Ми се допаѓа 1

  > Додади оценка

  Имате коментар?

  Вашата email адреса нема да биде објавена. Задолжителни се сите полиња со *

  Изведба
  Вредност за цена
  Времетраење
  Професионалност