Z TEM

Category:

Product Description

Групата Z TEM постои веќе 10 години на домашната музичка сцена и се вбројува меѓу најбараните и најквалитетни бендови.

Вокалот во групата Z TEM, Бобан Цаневски, заедно со бендот, бележи бројни настапи на речиси сите фестивали во нашата држава и надвор од неа.

Нашиот бенд нуди квалитетна забава од секаков вид, вклучувајки домашна и регионална фолк музика, странска музика, домашна поп-музика, како и латино и рок-музика.

Нашето мото е: Секоја забава, секоја свадба – своја приказна, па затоа репертоарот го правиме заедно со нашите клиенти.

Може да не контактирате на следниов број: 070/355-147 – Боби;

е-маил: bobi.canta@gmail.com

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Be the first to review “Z TEM”

Вашата email адреса нема да биде објавена. Задолжителни се сите полиња со *